Calendar Cursuri 2020

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 24 - 29 februarie

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov

Cat. C, D Cursuri ONLINE 16 - 21 martie

Locul de desfasurare: Online - Platforma Zoom

Cat. C, D Cursuri ONLINE 20 - 25 aprilie

Locul de desfasurare: Online - Platforma Zoom

Cat. A, B Cursuri ONLINE 27 - 30 aprilie

Locul de desfasurare: Online - Platforma Zoom

Cat. C, D Cursuri ONLINE 25 - 29 mai

Locul de desfasurare: Online - Platforma Zoom

Cat. A, B Cursuri Bucuresti 22 - 26 iunie

Locul de desfasurare: Bucuresti

Cat. S Practica Limanu 15 - 17 iunie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 22 - 27 iunie

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov

Cat. S Practica Limanu 29 iunie - 01 iulie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

After School Perfectionare Skipperi 26 - iulie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 20 - 25 iulie

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov

Cat. C, D, S Cursuri Limanu 27 - 31 iulie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

Cat. S Practica Limanu 3 - 5 august

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 24 - 29 august

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov

Cat. S Practica Limanu 31 august - 02 septembrie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

Cat. C, D, S Cursuri Limanu 21 - 25 septembrie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

After School Perfectionare Skipperi 27 - septembrie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

After School Balchik Weekend 9 - 11 octombrie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Mangalia, Balchik

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 19 - 24 octombrie

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov

Cat. S Practica Limanu 26 - 28 octombrie

Locul de desfasurare: Marea Neagra, Limanu, Mangalia

After School Gone Sailing in Greece 1 - 7 noiembrie

Locul de desfasurare: Cyclade, Grecia

Cat. C, D Cursuri Bucuresti 16 - 21 noiembrie

Locul de desfasurare: Bucuresti, Snagov